- Korony:

Chyba każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu, jednakże nie wszystkich natura takim obdarzyła. Choć wizyta u stomatologa nie zawsze kojarzy nam się z przyjemnością to wierzymy, że przy odrobinie chęci i determinacji wykonywana przez nas protetyka stomatologiczna pomoże Wam w uzyskaniu pięknego uśmiechu.

Korony to inaczej uzupełniania zakładane na oszlifowane zęby. Trwałość takich uzupełnień zależy między innymi od precyzji pracy dlatego nasze korony wykonywane są komputerową techniką CAD/CAM. Ponieważ stawiamy sobie wysokie wymagania estetyczne wykonywane przez nas korony są biozgodne
i zapewniają najwyższy poziom estetyki. W ich produkcji wykorzystujemy m.in. biokompatybilny cyrkon, który w jamie ustnej nie powoduje powstania alergii, zaburzenia smaku czy przebarwienia dziąseł.

Specjalizujemy się w estetycznych rekonstrukcjach uśmiechu. W dziale nasze prace możesz zobaczyć ich efekty. Każdy przypadek jest przez nas indywidualnie rozpatrywany. Możecie być pewni, że poświecimy Wam tyle czasu ile jest niezbędne do tego, żebyście opuścili naszą klinikę zadowoleni.

- Licówki:

Niezbyt równe jedynki, trwałe przebarwienia czy szpary między zębami powodują, że niechętnie się uśmiechasz? Licówki, czyli małe płatki porcelanowe, sprawią, że odzyskasz pewność siebie.

Jeśli nie pomogło Wam leczenie ortodontyczne i wybielanie to założenie licówek może okazać się doskonałym rozwiązaniem. Efekty estetyczne leczenia licówkami są efektowne jednak należy pamiętać, że nie u wszystkich z Was będzie wskazane. Na wizycie w naszej Klinice protetyk poinformuje Was o wszystkich wadach
i zaletach leczenia licówkami. Przede wszystkim zależy nam na Waszym zadowoleniu i choć nie możemy dać Wam dożywotniej gwarancji na wykonane prace
to możecie być pewni, że dobrze zaplanowane leczenie spowoduje, że będziecie się cieszyli swoim uśmiechem przez długie lata. Chętnie zobaczymy Wasz doskonały uśmiech po wielu latach na wizycie kontrolnej.

- Protezy:
Wiemy jak dużym problem dla wielu z Was jest utrata wszystkich zębów. Dobra proteza to swoboda mówienia, łatwość gryzienia i oczywiście efekt estetyczny białych, równych i pięknych zębów. Nasze protezy są inne niż wszystkie i choć aby ją uzyskać, trzeba przejść przez etap niezbyt przyjemnych wycisków to sami zobaczycie, że jest to warte małych poświęceń. Z pewnością odczujecie różnicę między dobrą a złą protezą jeśli tylko poświęcicie odrobinę czasu na ich pokochanie.

Jeżeli pomimo wszystko standardowe protezy nie spełnią Waszych oczekiwań możemy Wam zaoferować oparcie protez na implantach.

- Wkłady/nakłady:

Silnie zniszczone zęby można leczyć z wykorzystaniem tzw. wkładów lub nakładów. Jeżeli zwykła plomba nie wystarcza, a nie trzeba jeszcze szlifować zęba pod koronę wtedy problem można rozwiązać przy pomocy właśnie takiego rozwiązania. Te wykonane przez technika uzupełnienia są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim estetyczne. Ich trwałość jest większa niż zwykłych uzupełnień i dają możliwość maksymalnej ochrony pozostałych tkanek zęba.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację protetyczną.